BORADEN Hizmetlerimiz Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

Şirketlerin sağlıklı bir şekilde yoluna devam etmesi için yönetim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçları karşısında, rekabet ettikleri pazarda onları ileriye götürecek, vizyon ve hedeflerine ulaştıracak stratejilerin oluşturulmasında, stratejilerin uygulamaya geçirilmesinde ve teknoloji ile desteklenmesinde danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Şirketi Yönetim Danışmanlığı hizmetleri şirketlerin genel yönetim süreçlerinin değerlendirilerek geliştirilmesi, yönetim etkinlilerinin artırılması faaliyetlerini kapsamaktadır. Yönetim biliminin temel fonksiyonları olan şu 5 faaliyeti değerlendiririz:

• Planlama
• Organizasyon
• Yürütme
• Koordinasyon
• Kontrol

Bugüne ve geleceğe uygun yönetim stratejilerinizin gözden geçirilmesi, belirlenmesi ve uygulanması için sizinleyiz.
Yeni Kurulan işletmeler ister şahıs firması olsun, ister şirket olsun belirli bir potansiyele ulaştıktan veya diğer nedenlerden dolayı, ya ön muhasebe ya da genel muhasebelerinin kendi işletme adreslerinde yürütülmesine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ihtiyaç zamanında tespit edilmeyip gerekli tedbir ve düzenlemelere gidilmedi takdirde firma için istenmeyen durumlar ortaya çıkması ihtimali artmaktadır.

Firmaların ön muhasebe veya Genel Muhasebe sistemlerinin güncel muhasebe ilke ve muhasebe standartlarına uygun olarak kurulması ve işler hale getirilmesini sağlamak.

Ön Muhasebe veya Genel Muhasebe konusunda yeterli bilgi birikimine sahip elemanların temin edilip, yetiştirilmesi ve işletmelere tam zamanlı veya kısa süreli çalışma biçiminde hizmet vermelerini sağlamak.

Firmaların kendi yapılarına uygun bilgisayar yazılımları hakkında raporlar hazırlanması ve sunulması veya mevcut yazılımları mevcut ise ilgili yazılımların firma açısından değerlendirilmesi ve raporlanması.

İşletmede daha önceden kurulmuş Muhasebe sisteminin işlerliğinin denetlenmesi ve ilgililere raporlanması.

Ön Muhasebe veya Genel Muhasebe sistemi içerisinde istihdam edilmiş personele güncel konular hakkında bilgiler aktarıp çalışanların güncel mevzuata haiz olmalarını sağlamak,

Firmaların kurulan veya daha önceden kurulmuş olan ön muhasebe veya genel muhasebe sistemleri hakkında düzenli denetlemeler yaparak raporlar hazırlayıp ilgililere raporlamak.

Kredi Yapılandırma Danışmanlığı


Kurumsal Check-Up


Süreç ve Sistem Kurulum Danışmanlığı


Mevzuat Uyum Sorgulaması


Kapasite Raporu ve Sanayi Sicil Belgesi

Hizmetlerimiz


TANITIM DOSYAMIZ Tanıtım dosyamızı incelemek için tıklayın.

Sorunuz mu var?

Her konuda bize danışmak için iletişim numaramız veya e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

MURAT DEMİRTAŞ
TTK İşlemleri Bölüm Yöneticisi

+90 (555) 997-27-54
+90 (212) 483-26-11
ttk@boraden.com.tr

TALEBİNİZİ İLETİN

Paylaşın