BORADEN Hizmetlerimiz Vergi

Vergi

Hizmetlerimiz

Vergiyi çevreleyen konular hem yerel hem de küresel olarak sürekli gelişmektedir. Hukuktaki, uygulamadaki veya dünyadaki vergi makamlarının yaklaşımındaki değişikliklerin büyük sonuçları olabilir. Bir işletmenin vergiye yaklaşımı, kamuoyu incelemesine tabi tutulabilir ve şu anda itibarın büyük bir itici gücüdür.

BORADEN Vergi Ekibimiz, hedeflerinize sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş çok çeşitli konularda kapsamlı ve ticari önerilerde bulunabilir.

Profesyonel standartlarımızdan ödün vermeyiz. Türkiye Vergi Mevzuatı ile ilgili İlkelere uyduğumuz ve genişletilen standartlar sürekli güncellenerek iş hayatına entegre ederiz.

Vergilerdeki uzmanlık becerilerimizi, derin endüstri bilgimizi ve içgörülerimizi kullanarak iş gereksinimlerinizi değerlendirmenize ve rekabetçi, uyumlu ve sorumlu kalmanıza yardımcı olacağız.

Yurtdışını genişletmek, gelecek için yeniden yapılandırmak veya aile servetinizi gelecek nesiller için yönetmek isteyip istemediğinize yardımcı olabiliriz.

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz veya bir toplantı düzenleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın.

Hizmetlerimiz


TANITIM DOSYAMIZ Tanıtım dosyamızı incelemek için tıklayın.

Sorunuz mu var?

Her konuda bize danışmak için iletişim numaramız veya e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

ORHAN ŞAHİN
Vergi Bölüm Uzman Yardımcısı

+90 (553) 141-94-12
+90 (212) 483-26-11
vergi@boraden.com.tr

TALEBİNİZİ İLETİN

Paylaşın