BORADEN Hizmetlerimiz Mali Müşavirlik ve Muhasebe

Mali Müşavirlik ve Muhasebe

Hizmetlerimiz

İş hayatının artan rekabet ortamı ve sürekli değişen yasal mevzuat, şirketlerin mali işler süreçlerini (muhasebe, vergi, finansal raporlama, bordro vb.) en verimli ve en doğru şekilde yönetmelerini zorunlu hale getirmiştir. Şirket yönetimleri kendi faaliyet alanlarına odaklanıp, şirketin bu günü ve geleceği için kritik öneme sahip olan mali işler süreçlerini “Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri” sunan profesyonel ve uzman firmalara teslim ederek, büyüme, karlılık, uluslararası piyasalara açılma gibi hedeflerine ulaşabilmektedir.

BORADEN’nin “Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri” ekibi olarak, uzman kadromuz ve yöneticilerimizle muhasebe ve mali müşavirlik alanlarında sayısız çözümler sunarak müşterilerimizin finansal ve operasyonel hedeflerine ulaşmasında yardımcı olmaktayız.

Mali Müşavirlik hizmetleri kapsamında Müşterilerimizi yasal yükümlülükleri konusunda bilgilendirmek, Çifte Vergileme Önleme Anlaşmaları, kanunlar ve mevzuatla ilgili müşavirlik hizmetleri sunmak, görüş bildirmek, ortaya çıkabilecek sorunlara ilişkin önerilerde bulunmaktayız.

Gerçek ve tüzel kişilere ait teşebbüs ve işletmelerin, muhasebe sistemlerini kurmalarına destek olmaktayız.

Şirketinizin belgelerine dayanılarak inceleme, tahlil, denetim yapmak, mali tablo ve beyannamelerle ilgili konularda yazılı görüş vermek, rapor ve benzerlerini düzenlemek, tahkim ve bilirkişilik ve benzeri işleri Mali Müşavirlik hizmetlerimiz kapsamında sunmaktayız.

Yasal Defterlerin Tutulması


Dolaylı Vergiler


Mutabakatların Yapılması

Hizmetlerimiz


TANITIM DOSYAMIZ Tanıtım dosyamızı incelemek için tıklayın.

Sorunuz mu var?

Her konuda bize danışmak için iletişim numaramız veya e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

ORHAN ŞAHİN
Vergi Bölüm Uzman Yardımcısı

+90 (553) 141-94-12
+90 (212) 483-26-11
vergi@boraden.com.tr

TALEBİNİZİ İLETİN

Paylaşın