BORADEN Hakkımızda Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Boraden Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. Temelleri 1993 yılında atılmış olup, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel sektör , gerçek veya tüzel kişi kuruluşlarına; Bağımsız Denetim, Yeminli Mali Müşavirlik, Muhasebe Sistemleri Kurulması ve sürdürülmesi, Mali ve Hukuki Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, Finansal Raporlama ve Veri Analiz Sistemlerinin Kurulması ve Diğer Genel Hizmetleri konusunda uzmanlaşmış deneyimli ve yetkili 50' ye yakın kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Neden Boraden?
Müşterilerimiz bize güvenmektedirler çünkü, hizmet ürettiğimiz kişi ve kurumlara değer katabilmenin yolunun faaliyet konularını iyi anlamaktan geçtiğine inanıyoruz.

Farklı sektörlerdeki şirketlerin farklı ihtiyaçları olduğundan yola çıkarak hizmet verdiğimiz sektörler hakkındaki bilgimizi sürekli geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilerini takip ederek uzman kadromuz ile çözüm odaklı, sadakat, güven ve özveri ile çeyrek asrı aşan bir süredir hizmetlerimizi sürekli iyileştirip kalite standartlarını yükselten köklü bir firma olarak geniş bir tecrübe ve uzmanlık birikiminin faydalarını sağlamaktayız.

Profesyonel
Ekip

Ekibimiz ile sürekli hizmet kalitesini benimsemiş durumdayız.

Size özel
Analizler

Firmaya özel analiz ve raporlama ile güvenilir hizmet sunmaktayız.

Şirket Bilgileri

Boraden Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. Temelleri 1993 yılında atılmış olup, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel sektör, gerçek veya tüzel kişi kuruluşlarına; Bağımsız Denetim, Yeminli Mali Müşavirlik, Muhasebe Sistemleri Kurulması ve sürdürülmesi, Mali ve Hukuki Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, Finansal Raporlama ve Veri Analiz Sistemlerinin Kurulması ve Diğer Genel Hizmetleri konusunda uzmanlaşmış deneyimli ve yetkili 50'ye yakın kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Kilit Çözümler

Süreç Yönetimimiz

Hakkımızda


TANITIM DOSYAMIZ Tanıtım dosyamızı incelemek için tıklayın.

Sorunuz mu var?

Her konuda bize danışmak için iletişim numaramız veya e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

+90 (553) 238-03-35
+90 (212) 483-26-11
info@boraden.com.tr

TALEBİNİZİ İLETİN

Paylaşın