Tr İstanbul Ankara Pzt - Cmt 9:00-18:30 +90-212-483-26-11 +90-553-238-03-35 Pzt - Cmt 9:00-18:30 +90-212-483-26-11
#165
TÜV İndeksi
ISO 20022
Standartlar
İLETİŞİM
BORADEN Hizmetlerimiz Emeklilik Danışmanlığı

Emeklilik Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu’yla, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve Sosyal Sigortalar Kurumunun tüzel kişilikleri sona ermiş, tüm bu kurumlar bir çatı altında toplanarak Sosyal Güvenlik Kurumu kurulmuştur. 5510 sayılı Sosyal Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun 01.10.2008 tarihinde yürürlüğe girmesiyle birlikte sosyal güvenlikte yeni bir dönem başlamıştır. Özellikle emeklilik işlemlerinde yapılan değişiklikler, oldukça geniş kapsamlı ve detay içeriklidir.

· Yöneticilerin sigortalılık statülerinin doğru belirlenip belirlenmediği,
· Yüksek emekli maaşı için izlenmesi gereken yol,
· Sigortalılık statülerinde çakışma,
· Aynı anda birden fazla sigortalılık statüsüne prim ödenmesi,
· Hizmet borçlanmaları,
· Emeklilik hesaplamaları ve başvuru işlemleri, konularında BORADEN olarak profesyonel kadromuzla destek sağlamaktayız.
Emeklilik planlamasının önceden belirlenip hazırlanması ve buna göre hareket edilmesi, hizmet farklılıklarından ötürü prim kayıplarının yaşanmaması, uygun yurtiçi ve yurtdışı borçlanma süresi ve miktarının belirlenmesi, sermaye şirketleri ortaklarının sigortalılık statüsünün tespiti, bağlanacak emekli aylıklarının yüksek olması açısından son derece önem arz etmektedir. En uygun primi ödeyerek en yüksek emekli aylığı almak iyi bir planlama gerektirmektedir.
BORADEN olarak, Sosyal Güvenlik Kurumunda uzun yıllar tahsis konularında uzmanlık ve denetçilik yapmış olan uzman kadromuzla tüm işveren ve sigortalılarımıza bu konuda profesyonel destek sağlamaktayız. Sürekli değişen ve güncellenen tahsis mevzuatına ve şartlarına göre, tüm müşterilerimize en makul emeklilik seçimi sunulmaktadır.

Paylaşın